Hierbij het kantinedienst schema voor het veldseizoen najaar 2016. Deze is ook altijd terug te vinden onder het kopje over kv SIOS Wolvega – kantineagenda.

datum dag naam naam tijd keukendienst (11.30-17.00)
6-sep dinsdag KC   19.30 – eind  
9-sep vrijdag sebastiaan van Zeijst Jesse Tuttel 19.30 – eind
10-sep zaterdag Marja Kraan Threa Hemmes 8.15-10.15  
    Tamara v Smirren Fredau van t Hul 10.15-12.15  
    Bonne v Oosten Lies Veurman 12.15-14.15  
    linda Woudstra Marion de vries 15.15-17.15  
    alie buitinga jan Nijsingh 17.15-.19.30   pieperveer
11-sep zondag gerrit t horst natasja Mink 10.45-13.30 Jelle Smeding Jelco Sytsema
Patrick Roelof Jan 13.30-17.00 andre Lukkus
13-sep dinsdag KC   19.30 – eind  
16-sep vrijdag Michiel Heida Celina Hegie 19.30- eind
17-sep zaterdag geesje de jong jelte Hooisma 09.15-12.00  
20-sep dinsdag KC 19.30 – eind
23-sep vrijdag Fam Jansen Jelle Smeding 19.30-eind  
24-sep zaterdag marieke ter schuur Marion de vries 8.15-11.15
Tamara v Smirren bianca v smirren 11.15-13.30
annemiek hiemstra Fredau van t Hul 13.30-16.30
    ron bakker jan Nijsingh 16.30-.19.30  
25-sep zondag gerda van veen Jelle Smeding 10.45-13.30  
    saskia lodewijk sebastiaan v zeijst 13.30-17.00 patrick sakko
27-sep dinsdag KC 19.30 – eind
30-sep vrijdag carlijn de Jong mike Hegie 19.30 – eind  
1-okt zaterdag Wilma tellinga Michiel sliep 8.15-10.15
threa hemmes linda woudstra 10.15-12.30
    jelle smeding vincent koopman 12.30-eind  
2-okt zondag jeroen veenstra johan de jong 12.15-14.45  
    judith oppers rosanne lubbers 14.45-eind miriam koopmans
4-okt dinsdag KC 19.30 – eind
7-okt vrijdag renee v/d laan marloes mulder 19.30 – eind  
8-okt zaterdag monica scheenstra marieke ter schuur 9.30 – 12.30  
    alie buitinga jan Nijsingh 15.30-19.00  
9-okt zondag geesje de jong harold sikkema 9.15-eind  
11-okt dinsdag KC 19.30 – eind
14-okt vrijdag rosanne lubbers rowan hofstra 19.30 – eind  
16-okt zondag gerda van veen 12.15-14.45 tamara v smirren
    roelof jan jager jelte Hooisma 14.45-eind  
Menu