De zaalcompetitie gaat weer van start, dus zullen er weer haldiensten gedraaid moeten worden. Er kan niet met iedereen rekening gehouden worden wanneer iemand moet wissel zitten, werken, fluiten etc. Kijk dus tijdig in je agenda en op het haldienst schema. Mocht je niet kunnen graag onderling ruilen en doorgeven aan Karin (karinenrob@home.nl).
De haltas dient opgehaald te worden bij Johan de Jong, Tussenweg 5 te Wolvega.

dag datum tijdstip sporthal haldienst 1 haldienst 2
zaterdag 11 november 9.15 – 11.45 uur Oolde Steense Marit Akkermans Sharissa Huitema
zaterdag 11 november 11.45 – 14.30 uur Oolde Steense Vera ten Hoeve Renate Koopman
zaterdag 11 november 14.30 – 17.10 uur Oolde Steense Simone Hofstra Khunshah mohammed
zondag 12 november 11.40 – 13.40 uur Oolde Steense Anton Prakken Jesse Woudstra
zondag 12 november 13.40 – 15.40 uur Oolde Steense Johan Jansen José Jansen
zaterdag 18 november 14.00 – 16.15 uur Oolde Steense Indy de Valk Wanda Steenhuis
zaterdag 25 november 15.15 – 16.45 uur Oolde Steense René v/d Laan Lutske v/d Laan
zaterdag 25 november 16.45 – 18.40 uur Oolde Steense Danae van Oosten Joyce Post
zaterdag 2 december 11.30 – 13.45 uur Oolde Steense Esmee van Veen Lauran van Veen
zaterdag 2 december 13.45 – 16.30 uur Oolde Steense Ron Bakker Celina Elsinga
zaterdag 2 december 16.30 – 19.10 uur Oolde Steense Selina Hegie Els Krol
zondag 3 december 11.40 – 13.40 uur Oolde Steense Angelique Sandink Simone Vledder
zondag 3 december 13.40 – 15.40 uur Oolde Steense Carlijn de Jong Rosanne Lubbers
zaterdag 9 december 12.00 – 14.30 uur Oolde Steense Rowan Hofstra Nick Oost
zaterdag 9 december 14.30 – 16.45 uur Oolde Steense Fabian mulder Onne minkema
zaterdag 9 december 16.45 – 19.00 uur Oolde Steense Sander Prakken Jort Woudstra
zaterdag 16 december 14.30 – 16.15 uur Oolde Steense Jesse Tuttel Henri Nijsingh
zaterdag 16 december 16.15 – 17,45 uur Oolde Steense Vincent Koopman Natasja Mink
zondag 17 december 11.40 – 13.40 uur Oolde Steense Patrick Moleman Jeroen Hofstra
zondag 17 december 13.40 – 15.40 uur Oolde Steense Wilma Tellinga Jolanda ter Horst
zaterdag 6 januari 9.35 – 11.30 uur Oolde Steense Denise Lamsma Iris Kolsteeg
zaterdag 6 januari 11.30 – 13.00 uur Oolde Steense Jort Hemmes Arjen Dassen
zaterdag 6 januari 15.00 – 17.45 uur Oolde Steense Ruben Hoekstra Martijn Hoekstra
zaterdag 13 januari 8.45 – 11.00 uur Oolde Steense Wike v/d Wal maud Kolsteeg
zaterdag 13 januari 13.00 – 15.15 uur Oolde Steense Tamara Hofstra Emma Corts
zaterdag 20 januari 12.00 – 14.15 uur Oolde Steense Janke Elsinga Nanda Wijngaard
zaterdag 20 januari 14.15 – 16.30 uur Oolde Steense Ron Bakker Celina Elsinga
zaterdag 20 januari 16.30 – 18.40 uur Oolde Steense Nick Oost Rowan Hofstra
zondag 21 januari 11.40 – 13.40 uur Oolde Steense Silke de Jong Emma Pastoor
zondag 21 januari 13.40 – 15.40 uur Oolde Steense Judith Oppers Johan de Jong
zaterdag 27 januari 11.50 – 13.00 uur Oolde Steense Amber Olivier Simone Waterlander
zaterdag 27 januari 15.15 – 17.15 uur Oolde Steense Kirsten van Dalen Lianne Thomas
zaterdag 27 januari 17.15 – 19.15 uur Oolde Steense René v/d Laan Lutske v/d Laan
zaterdag 27 januari 19.15 – 21.10 uur Oolde Steense Patrick Sakko Michiel Heida
zondag 28 januari 11.40 – 14.20 uur Oolde Steense Selina Hegie Els Krol
zaterdag 3 februari 9.55 – 11.30 uur Oolde Steense Novim Ghassem… Yvette Krikke
zaterdag 3 februari 11.30 – 13.15 uur Oolde Steense Sophie Hoogsteeder Lisanne Sandink
zaterdag 10 februari 13.30 – 15.45 uur Oolde Steense Jesse Tuttel Henri Nijsingh
zaterdag 10 februari 15.45 – 18.00 uur Oolde Steense Danae van Oosten Joyce Post
zondag 11 februari 11.40 – 13.40 uur Oolde Steense Indy de Valk Wanda Steenhuis
zondag 11 februari 13.40 – 15.40 uur Oolde Steense Johan Jansen José Jansen
zaterdag 17 februari 15.15 – 17.15 uur Oolde Steense Arjen Dassen Jort Hemmes
zaterdag 17 februari 17.15 – 19.00 uur Oolde Steense Denise Lamsma Angelique Sandink
zaterdag 10 maart 13.00 – 15.45 uur Oolde Steense Selina Holtrop Twan Holtrop
zaterdag 10 maart 18.30 – 21.25 uur Oolde Steense Michiel Heida Richard Scheenstra
zondag 11 maart 11.40 – 13.05 uur Oolde Steense Stefan ten Hoeve Anton Prakken
Menu