Datum |
Begintijd |
Eindtijd |
Thuisteam |
Uitteam |
|
9-9-2023 |
10:00 |
11:00 |
SIOS/Jumbo Wolvega F1 |
Moedig Voorwaarts F1 |
Lieke ten Berge |
9-9-2023 |
10:00 |
11:00 |
SIOS/Jumbo Wolvega E2 |
DTG E1 |
Ivan de Vries |
9-9-2023 |
11:00 |
12:00 |
SIOS/Jumbo Wolvega E1 |
Harich E1 |
Jesse Woudstra |
9-9-2023 |
11:15 |
12:15 |
Weststellingwerf C1 |
LDODK/Rinsma Modeplein C1 |
door de bond |
9-9-2023 |
12:00 |
13:00 |
Weststellingwerf D5 (=4-tal) |
Lemmer D1 |
Rudy Mulder |
9-9-2023 |
12:30 |
13:45 |
Weststellingwerf B1 |
AVO B1 |
door de bond |
10-9-2023 |
11:00 |
12:20 |
SIOS Jumbo Wolvega/Leonidas 3 |
KIA 1 |
Jort Hemmes |
16-9-2023 |
10:00 |
11:00 |
Weststellingwerf C3 |
WWC C1 |
Rudy Mulder |
16-9-2023 |
11:00 |
12:00 |
Weststellingwerf D4 |
Harich D1 |
Martijn Hoekstra |
16-9-2023 |
14:30 |
15:50 |
SIOS Jumbo Wolvega/Leonidas 2 |
Elburg 3 |
door de bond |
16-9-2023 |
16:00 |
17:20 |
SIOS Jumbo Wolvega/Leonidas 1 |
Sparta (Ze) 1 |
door de bond |
23-9-2023 |
10:00 |
11:00 |
SIOS/Jumbo Wolvega F1 |
KIOS (R) F2 |
Ivan de Vries |
23-9-2023 |
10:00 |
11:00 |
SIOS/Jumbo Wolvega E2 |
Joure E2 |
Jarno Schuurman |
23-9-2023 |
11:00 |
12:00 |
SIOS/Jumbo Wolvega E1 |
Kinea E2 |
Onne Minkema |
23-9-2023 |
11:15 |
12:15 |
Weststellingwerf C3 |
LDODK/Rinsma Modeplein C2 |
Rudy Mulder |
23-9-2023 |
12:30 |
13:45 |
Weststellingwerf B1 |
NKC ’51 B1 |
door de bond |
30-9-2023 |
10:00 |
11:00 |
Weststellingwerf C3 |
Spannum/Deinum C1 |
Rudy Mulder |
30-9-2023 |
11:00 |
12:00 |
Weststellingwerf D4 |
Drachten/Van der Wiel D1 |
Martijn Hoekstra |
30-9-2023 |
14:30 |
15:50 |
SIOS Jumbo Wolvega/Leonidas 2 |
De Meeuwen 3 |
door de bond |
30-9-2023 |
16:00 |
17:20 |
SIOS Jumbo Wolvega/Leonidas 1 |
Spannum 1 |
door de bond |
7-10-2023 |
10:00 |
11:00 |
SIOS/Jumbo Wolvega F1 |
DOS ’46/VDK Groep F2 |
Janou Spruijt |
7-10-2023 |
10:00 |
11:00 |
SIOS/Jumbo Wolvega E2 |
Harich E3 |
Lieke ten Berge |
7-10-2023 |
11:00 |
12:00 |
SIOS/Jumbo Wolvega E1 |
SCO/European Aerosols E1 |
Onne Minkema |
7-10-2023 |
11:15 |
12:15 |
Weststellingwerf C1 |
Drachten/Van der Wiel C1 |
door de bond |
7-10-2023 |
12:00 |
13:00 |
Weststellingwerf D5 (=4-tal) |
Meko ’74 D1 |
Rudy Mulder |
7-10-2023 |
12:30 |
13:45 |
Weststellingwerf B1 |
Sparta (Zw) B1 |
door de bond |
8-10-2023 |
11:00 |
12:20 |
SIOS Jumbo Wolvega/Leonidas 3 |
Lintjo 3 |
Jeroen Hofstra |
14-10-2023 |
10:00 |
11:00 |
Weststellingwerf D5 (=4-tal) |
Emmeloord D1 |
Onne Minkema |
14-10-2023 |
11:00 |
12:00 |
Weststellingwerf D4 |
Westergo D1 |
Martijn Hoekstra |
14-10-2023 |
11:15 |
12:15 |
Weststellingwerf C1 |
Heerenveen C1 |
door de bond |
14-10-2023 |
14:30 |
15:50 |
SIOS Jumbo Wolvega/Leonidas 2 |
Unitas/Perspectief 5 |
door de bond |
14-10-2023 |
16:00 |
17:20 |
SIOS Jumbo Wolvega/Leonidas 1 |
De Hoeve 1 |
door de bond |
15-10-2023 |
11:00 |
12:20 |
SIOS Jumbo Wolvega/Leonidas 3 |
Koru 1 |
Jort Hemmes |