Schema haldiensten

De zaalcompetitie gaat weer van start, dus zullen er weer haldiensten gedraaid moeten worden. Er kan niet met
iedereen rekening gehouden worden wanneer iemand moet wissel zitten, werken, fluiten etc. Kijk dus tijdig in je agenda
en op het haldienst schema. Mocht je niet kunnen graag onderling ruilen en doorgeven aan Karin (karinenrob@home.nl)
De haltas dient opgehaald te worden bij…..(volgt)

dag datum tijdstip sporthal haldienst 1 haldienst 2
zaterdag 24 november 13.00  – 15.30 uur Oolde Steense Ron Bakker Celina Elsinga
zaterdag 24 november 15.30 – 18.00 uur Oolde Steense René v/d Laan Lutske v/d Laan
zaterdag 1 december 11.00 – 13.30 uur Oolde Steense Jeroen Hofstra Rowan Hofstra
zaterdag 1 december 13.30 – 15.30 uur Oolde Steense Femke ter Schuur Maureen Uitenbogaard
zaterdag 1 december 15.30 – 17.30 uur Oolde Steense Emma Pastoor Vera Elzinga
zaterdag 1 december 17.30 – 19.30 uur Oolde Steense Nanda Wijngaard Danae van Oosten
zondag 2 december 11.10 – 13.10 uur Oolde Steense Liza Zandhuis Ilana Melein
zondag 2 december 13.10 – 15.10 uur Oolde Steense Harold Sikkema Patrick Sakko
zaterdag 8 december 15.00 -17.45 uur Oolde Steense Wilma Tellinga Monica Scheenstra
zaterdag 8 december 17.45 – 20.30 uur Oolde Steense Jesse Tuttel Lauran van veen
zaterdag 15 december 14.15 – 16.00 uur Oolde Steense Arjen Dassen Erik Zandhuis
zaterdag 15 december 16.00 – 17.35 uur Oolde Steense Ruben Hoekstra Richard Scheenstra
zaterdag 15 december 14.30 – 16.30 uur Nije Steense Kirsten van Dalen Lisanne Sandink
zondag 16 december 12.55 – 15.40 uur Oolde Steense Emma Corts Simone Waterlander
zaterdag 12 januari 12.00 – 14.30 uur Oolde Steense Jesse Woudstra Marnix Kraan
zaterdag 12 januari 14.30 – 17.00 uur Oolde Steense Twan Holtrop Selina Holtrop
zaterdag 12 januari 17.00 – 19.30 uur Oolde Steense Thomas Fabriek Tim Jansen
zaterdag 12 januari 14.45 – 17.05 uur Nije Steense Johan Jansen José Jansen
zaterdag 19 januari 14.15 – 17.30 uur Nije Steense Joyce Post Amber Olivier
zondag 20 januari 10.30 – 13.00 uur Oolde Steense Renate Koopmans Khunshah Mohammed
zondag 20 januari 13.00 – 15.40 uur Oolde Steense Michiel Sliep Johan de Jong
zaterdag 26 januari 13.50 – 16.30 uur Oolde Steense Carmen Hooisma Erika Bos
zaterdag 26 januari 16.30 – 19.00 uur Oolde Steense Fabian Mulder Martijn Hoekstra
zaterdag 2 februari 8.50 – 11.00 uur Oolde Steense Vera ten Hoeve Simone Hofstra
zaterdag 2 februari 14.15 – 16.15 uur Oolde Steense Wanda Steenhuis Indy de Valk
zaterdag 2 februari 16.15 – 18.15 uur Oolde Steense Jort Hemmes Maud Kolsteeg
zaterdag 2 februari 18.15 – 19.50 uur Oolde Steense Marloes Mulder Els Krol
zondag 3 februari 11.40 – 13.40 uur Oolde Steense Ruben Hoekstra Richard Scheenstra
zondag 3 februari 13.40 – 15.40 uur Oolde Steense SIOS 4 in overleg SIOS 4 in overleg
zaterdag 9 februari 15.00- 17.00 uur Oolde Steense Corine Brandsma Janet Brandsma
zaterdag 9 februari 17.00 – 19.00 uur Oolde Steense Henri Nijsingh Patrick Moleman
zaterdag 2 maart 15.15 – 17.15 uur Oolde Steense Vincent Koopman Natasja Mink
zaterdag 2 maart 17.15 – 19.35 uur Oolde Steense Selina Hegie Mike Hegie
zondag 3 maart 11.40 – 13.40 uur Oolde Steense Sander Prakken Jort Woudstra
zondag 3 maart 13.40 – 15.40 uur Oolde Steense Janke Elsinga Stieneke de Jong
zaterdag 9 maart 12.00 – 13.00 uur Oolde Steense ouders F2 ouders F2
zaterdag 9 maart 13.00 – 15.00 uur Oolde Steense Novim Ghassem-Zadeh Sophie Hoogsteder
zondag 10 maart 10.15 – 11.40 uur Oolde Steense Denise Lamsma Wike v/d Wal
zondag 17 maart 10.30 – 13.00 uur Oolde Steense B1 in overleg B1 in overleg
zondag 17 maart 13.00 – 15.40 uur Oolde Steense Johan Glorie Bert de Jong
zaterdag 23 maart 12.00 – 14.30 uur Oolde Steense Sharissa Huitema Marit Akkermans
zaterdag 23 maart 14.30 – 17.00 uur Oolde Steense Selectie in overleg Selectie in overleg
zaterdag 23 maart 17.00 – 19.25 uur Oolde Steense Nick Oost Ron Bakker
zaterdag 30 maart 13.00 – 15.00 uur Nije Steense Andrea Glorie Jolanda ter Horst
zondag 31 maart 10.30 – 13.00 uur Oolde Steense Dianna Zandstra Yvette Krikke
zondag 31 maart 13.00 – 15.40 uur Oolde Steense Sjoerd Sikkema Onne Minkema
Menu